Skip to main content

Filter contacts

Search section and office
Director and Board of Trustees
Personnel office
Office management and projects
Gremiální rada
City Development Section
Office of Sustainability Strategies and Policies
Urban Development Office
Metropolitan Planning Office
City ​​analysis office
Infrastructure section
Transport Infrastructure Office
Technical infrastructure office
Green infrastructure office
City detail section
Public space office
Territorial Support Office
Office of changes to the zoning plan
Office of projects and competitions
Spatial information section
Application development office
Spatial data office
Basic map work office
Legal section
Law firm
Public Procurement Office
Office archive and file folders
Economic and operational section
ICT office
Economic Report Office
Budget and accounting office
External Relations Section
Office Camp
Communication office
Participation office

Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH)

dokumentátor

Alexeev Ester Bc. (RED/KRP)

koordinační pracovnice

Bareš Vít Bc. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD)

vedoucí kanceláře KPD

Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Bartecká Gabriela (SDM/KPU)

administrativní a spisová pracovnice

Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP)

vedoucí kanceláře CAMP

Bartošek Michal Ing. arch. (SRM/KRČ)

vedoucí kanceláře KRČ - autorizovaný architekt

Bauerová Martina Ing. arch.(SDM/KVP)

architektka

Běhunková Petra (PROV/ROZ)

referentka majetkové správy

Bendová Jitka (RED/KRP)

vedoucí kanceláře KRP

Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI)

specialista udržitelné mobility

Binko Marek Bc. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy

Bláha Václav (SPR/ARCH)

archivář

Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP)

vývojář aplikací

Boháč Ondřej Mgr. (RED)

ředitel

Borovská Anna MgA. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SRM/KAM)

specialista analýz města - senior

Brašničková Daniela Ing. (SPI/ZMD)

specialistka základního mapového díla

Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Brlík Milan MSc. (SVV/PAR)

vedoucí kanceláře PAR

Bukovský Martin Ing. arch. (SRM/KMP)

architekt

Buriánová Marcela (PROV/ROZ)

účetní

Caha Ivo RNDr. (INFR/KZI)

specialista životního prostředí

Čálek Martin Ing. (INFR/KDI)

specialista modelování dopravy

Částka Lukáš (PROV/ICT)

vedoucí kanceláře ICT

Čermák Martin MSc. (SDM/KZP)

urbanista koncepční projektant

Češková Andrea (PROV/ROZ)

účetní

Chládková Eva (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Coufalová Jitka JUDr. MLB (SPR/PRAV)

právnička

Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI)

ředitel sekce SPI

Cutáková Leňo Lucie Ing. arch. (SRM/KRČ)

architektka

Deyl Jiří Ing. arch. (SRM/KMP)

architekt - senior

Drábková Martina Ing. (RED)

interní auditorka

Drahota Jan Ing. (SDM/KZP)

vedoucí kanceláře KZP - autorizovaný architekt

Drda Filip Ing. (SPI/VAP)

specialista databázových a serverových systémů

Dvořáková Eliška (SDM/KZP)

asistentka

Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP)

specialistka zahraničních vztahů

Ent Zdeněk Ing. arch. (INFR/KZI)

architekt

Faktorová Věra (SPI/KPD)

správkyně evidence územních rozhodnutí

Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR)

specialistka participačních procesů

Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ)

koordinátor veřejných zakázek - senior

Fejfar Martin Mgr. (INFR/KZI)

vedoucí kanceláře KZI - autorizovaný projektant úz. systémů ekol. stability

Fišer Jan Ing. (INFR/KZI)

specialista životního prostředí

Fořtová Jana Ing. (SPI/ZMD)

specialistka pro přejímku a výdej prostorových dat

Gabaš Ondřej MSc. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Gardoňová Alžběta Ing. (SPI/KPD)

datová analytička

Gloser Matěj Ing. (SPI/KPD)

datový analytik

Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KVP)

architektka

Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SRM)

ředitel sekce SRM - autorizovaný architekt

Hák Karel Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy

Handrychová Marcela (RED/KRP)

asistentka

Haňkovská Anna (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Havlová Zdeňka Ing. arch. Ph.D. (SRM/KAM)

vedoucí kanceláře KAM

Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt - senior

Heřman Pavel (SPR/ARCH)

archivář

Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Holan Kristian Ing. arch. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Horníková Adéla Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Houser Lukáš Ing. arch. (SRM/KRČ)

architekt

Hříbal Vojtěch Bc. (SPI/ZMD)

vedoucí kanceláře ZMD

Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP)

architektka

Irová Jana Mgr. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Jaklová Markéta (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Jakubčíková Viktória Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Janáčková Jana (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Jandeková Michaela Ing. arch. (SRM/KMP)

architektka

Jankovič Ján Bc. (INFR/KDI)

specialista modelování dopravy

Jarolímková Anna Ing. arch. (SRM/KRČ)

urbanistka koncepční projektantka

Jaroš Jiří Ing. (SRM/KSU)

specialista analýz a prognóz - senior

Jebavý Libor Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Jelínková Jana Ing. (PROV/ROZ)

vedoucí kanceláře ROZ

Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt

Kačarević Sead-Aldin MSc. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt

Kadlecová Tereza Ing. (RED/PER)

specialistka rozvoje zaměstnanců

Kaslová Radka Mgr. (SDM)

asistentka

Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP)

architektka

Klos Štěpán (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Kočička Petr Ing. arch. (SRM/KMP)

architekt

Kofroňová Božena (PROV/KHS)

administrativní a spisová pracovnice

Kohák Pavel (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Kolář Martin Ing. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Komorous Robert (PROV/KHS)

technický pracovník

Kopicová Jana (SPI/KPD)

správkyně evidence územních rozhodnutí

Korejs Daniel (INFR/KTI)

konstruktér - analytik

Kosková Zuzana Ing. arch.

urbanista koncepční projektant

Koukalová Martina Mgr. Ph.D. (SPR/ARCH)

vedoucí kanceláře ARCH

Kovaříková Lucie Ing. (SPI)

specialistka inovací geoinformačních systémů

Králová Renáta Mgr. (RED/KRP)

specialistka ivonační politiky - senior

Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant - senior

Kroček Marián Ing. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Krtička Jan Mgr. (SRM/KRČ)

specialista rozvoje městských čtvrtí

Krupičková Zuzana (SRM)

tajemnice

Kubát Vojtěch Mgr. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Kubeš Martin RNDr. (SRM/KMP)

specialista pro přírodu a krajinu - autorizovaný projektant úz. systémů ekol. stability

Kubiš Kamil Ing. arch. (SPR/PRAV)

specialista územního plánování

Kumsta Josef (SPR/ARCH)

archivář

Kumsta Ondřej Bc. (RED/PER)

personalista

Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP)

architekt

Kunová Drahomíra Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Kyselová Karolína Ing. (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Landkammer Dominik Ing. arch. (SRM/KSU)

vedoucí kanceláře KSU

Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Lehkoživová Regina (SPR/ARCH)

archivářka

Lehotský Daniel Mgr. (SPI/ZMD)

správce technické mapy

Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Leňo Michal Ing. arch. (SRM/KMP)

vedoucí kanceláře KMP

Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Lichtenbergová Anna-Marie Mgr. (SVV/KOM)

pracovnice vztahů k veřejnosti

Lieberzeit Vladimír Ing. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Listíková Barbora BcA. (SVV/KOM)

grafička

Lohrová Kamila MSc. (INFR/KTI)

specialistka technické infrastruktury

Mačejovská Lada (RED/PER)

personalistka

Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH)

koordinátor spisové služby

Macherová Monika Ing. (PROV/KHS)

vedoucí kanceláře KHS

Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH)

archivář

Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ)

vedoucí kanceláře VEZ

Marianovská Veronika Mgr. (SRM/KAM)

specialistka analýz města

Matola Michal DiS. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

McGarrell Klimentová Monika Mgr. (RED/PER)

vedoucí kanceláře PER

Mensová Markéta Ing. (SPI/ZMD)

specialistka základního mapového díla

Míček Ondřej Mgr. (SPI/KPD)

správce prostorových dat

Michalová Tereza Ing. (SVV)

programová koordinátorka - senior

Mikula Vít Bc. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Mikulová Milada Ing. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Minksová Jana (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Monika Purnochová (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH)

dokumentátor - senior

Monzerová Viola Mgr. (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Němec Michal Mgr. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Novák Michal Ing. (INFR/KTI)

vedoucí kanceláře KTI

Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV)

vedoucí kanceláře PRAV

Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI)

vedoucí kanceláře KDI - autorizovaný inženýr pro dopravní stavby

Nykl Luboš Bc. (INFR/KTI)

specialista technické infrastruktury

Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD)

specialistka pro přejímku a výdej prostorových dat

Paduán Antonín Ing. (SPI/KPD)

datový analytik

Pavlíková Laura Mgr. (SRM/KSU)

specialistka strategie a rozvoje

Peckelová Hana Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR)

specialistka participačních procesů

Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP)

programová koordinátorka

Peterková Barbora Ing. arch. (SDM/KZP)

urbanistka koncepční projektantka

Petr Matěj (INFR/KDI)

konstruktér - analytik

Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Pincová Jitka (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Plášková Karolína Bc. (SDM/KVP)

architektka

Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP)

vedoucí kanceláře VAP

Pokorný Václav (PROV/KHS)

technický pracovník

Pondělíček Michael Mgr. PhD. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Ponechal Filip Ing. arch. (SRM/KRČ)

architekt

Portyková Martina Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Pospíchalová Hedvika Mgr. (SDM/KPU)

administrativní a spisová pracovnice

Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Procházková Hana Ing. arch. (SRM/KMP)

architektka

Procházková Renata (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV)

právnička

Raffayová Markéta (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Rajnišová Martina Ing. (SDM/KZP)

pořizovatelka dokumentace

Rákosníková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU)

vedoucí kanceláře KPU - autorizovaná architektka

Roun Jiří (SPI/ZMD)

specialista základního mapového díla

Rýpar Vít Ing. arch. (SRM/KAM)

architekt

Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SDM/KZP)

urbanistka koncepční projektantka

Scholz Milan Ing. (SPI/KPD)

správce prostorových dat

Schweiglerová Magdalena (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Šetková Helena Ing. (SPI/ZMD)

specialistka základního mapového díla

Šídová Jana Mgr. (PROV/ROZ)

účetní

Slánský Karel Ing. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Šmejcká Michaela (INFR)

koordinační pracovnice

Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt

Špilar Jan Ing. (SRM/KMP)

architekt

Šrubařová Hana (SPR/ARCH)

pracovnice spisové služby

Šťastná Jitka (SPR)

asistentka

Stefanová Markéta Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Stein Zbyněk Mgr. (SPI/KPD)

specialista GIS

Suchá Pavlína Ing. arch. (SRM/KRČ)

architektka

Švecová Tereza Ing. (INFR/KZI)

specialistka přírody a krajiny

Švejda Adam Mgr. (RED)

zástupce ředitele pro ekonomickou a provozní činnost

Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD)

správkyně evidence územních rozhodnutí

Svobodová Mahulena Ing. arch. (SRM/KRČ)

architektka

Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy - senior

Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI)

specialistka technické infrastruktury

Torjai Peter Ing. (INFR/KDI)

specialista modelování dopravy

Tóthová Linda Ing. (SPI/KPD)

datová analytička

Truncová Markéta (SVV/CAMP)

programová koordinátorka

Ullmannová Kristina Ing. arch. Ph.D. (SDM/KVP)

vedoucí kanceláře KVP - autorizovaná architektka

Vácha Marek Mgr. (SVV/KOM)

vedoucí kanceláře KOM

Vaic Julius (PROV/KHS)

technický pracovník

Valečková Zdeňka MgA. (SVV/KOM)

pracovnice vtahů k veřejnosti

Vaňková Jana (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Verleure Wouter MSc. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Veselka Pavel (SPI/ZMD)

specialista základního mapového díla

Vetterová Klára Mgr. (SVV/CAMP)

programová koordinátorka

Vojtěch Vladimír RNDr. (SRM/KAM)

specialista analýz města

Vondra Jiří Mgr. (SPR/PRAV)

právník - senior

Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP)

projektant informačních a komunikačních systémů

Vučković Vesko (PROV/ICT)

specialista tiskových a reprografických služeb

Vyskočilová Zuzana (SPI/ZMD)

specialistka pro přejímku a výdej prostorových dat

Wenzlová Amáta Milena Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Zábranská Věra (SPR/ARCH)

archivářka

Záhorská Zuzana (SPR/VEZ)

koordinační pracovnice

Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy - senior

Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy

Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KVP)

specialista projektů a soutěží

Zděradička Marek Ing. (RED)

zástupce ředitele pro odbornou činnost - autorizovaný inženýr pro dopravní stavby

Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR)

ředitelka sekce SPR

Zinková Barbora (SPI)

asistentka

Žižka Milan (SPI/ZMD)

správce technické mapy

Zmeškalová Alena Ing.arch. (SRM/KAM)

architektka

Zuzula Jakub Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt