Přejít na hlavní obsah

Soutěže 27. 10. 2015

V roce 2014 vznikla Kancelář projektů a soutěží. Jejím úkolem je zajistit, aby městským investicím do veřejných prostranství předcházela koncepční příprava například formou architektonické soutěže.

To by mělo znatelně zvýšit celkovou kvalitu zásahů do městského prostoru. Kancelář projektů a soutěží zajišťuje organizaci soutěží pro MHMP a výjimečně pro soukromé investory do veřejných prostranství či městské části v případě celoměstsky významných území.

Mohlo by Vás také zajímat

Ilustrační obrázek aktuality

Město a investor zveřejnilo pět návrhů pro dostavbu pražského Vítězného náměstí. Vítěze soutěže vybere mezinárodní porota, zapojit se může i veřejnost.

Ilustrační obrázek aktuality

Česko.Digital, IPR a Kreativní Praha zvou na Festival kreativní byrokracie 2023: buďte součástí inspirativního setkání o digitální budoucnosti a inovacích!

Ilustrační obrázek aktuality

Praha, městská část a obyvatelé ve shodě. Město představilo finální studii pro sídliště Ďáblice

Všechny články