Přejít na hlavní obsah

Filtrovat kontakty (223)

Vyhledat sekci a kancelář
Úsek ředitele (14)
Kancelář personální (5)
Kancelář řízení a projektů (4)
Gremiální rada (1)
Sekce rozvoje města (37)
Kancelář strategií a politik udržitelnosti (7)
Kancelář rozvoje městských čtvrtí (6)
Kancelář metropolitního plánování (12)
Kancelář analýz města (10)
Sekce infrastruktury (27)
Kancelář dopravní infrastruktury (11)
Kancelář technické infrastruktury (5)
Kancelář zelené infrastruktury (9)
Sekce detailu města (38)
Kancelář veřejného prostoru (12)
Kancelář podpory území (18)
Kancelář změn územního plánu (6)
Kancelář projektů a soutěží (0)
Sekce prostorových informací (45)
Kancelář vývoje aplikací (7)
Kancelář prostorových dat (17)
Kancelář základního mapového díla (19)
Sekce právní (24)
Kancelář právní (3)
Kancelář veřejných zakázek (7)
Kancelář archivu a spisové služby (12)
Sekce ekonomicko-provozní (20)
Kancelář ICT (8)
Kancelář hospodářské správy (7)
Kancelář rozpočtu a účetnictví (4)
Sekce vnějších vztahů (15)
Kancelář komunikace (5)
Kancelář Camp (5)
Kancelář participace (3)

Boháč Ondřej Mgr. (RED)

ředitel

Švejda Adam Mgr. (SVV)

ředitel sekce SVV

Hudeček Tomáš doc. RNDr. (SRM)

ředitel sekce SRM

Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI)

ředitel sekce SPI

Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM)

ředitel sekce SDM - autorizovaný architekt

Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR)

ředitelka sekce SPR

Zděradička Marek Ing. (RED)

zástupce ředitele pro odbornou činnost - autorizovaný inženýr pro dopravní stavby

Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH)

dokumentátor

Alexeev Ester (RED/KRP)

koordinační pracovnice

Balun Marek Mgr. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Bareš Vít Bc. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD)

vedoucí kanceláře KPD

Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP)

vývojář aplikací

Bartecká Gabriela (SDM/KPU)

administrativní a spisová pracovnice

Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP)

vedoucí kanceláře CAMP

Bartošek Michal Ing. arch. (SRM/KRČ)

specialista pro architekturu a územní plánování - autorizovaný architekt

Bauerová Martina Ing. arch.(SDM/KVP)

architektka

Běhunková Petra (PROV/ROZ)

účetní

Beitl Filip (PROV/KHS)

technický pracovník

Belej Adéla (SRM)

asistentka

Bendová Jitka (RED/KRP)

vedoucí kanceláře KRP

Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI)

specialista udržitelné mobility

Benešová Kubáková Ivana Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Binko Marek Bc. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy

Bláha Václav (SPR/ARCH)

archivář

Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP)

vývojář aplikací

Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SRM)

specialistka na architekturu a územní plánování - senior

Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SRM/KAM)

specialista městských analýz

Brašničková Daniela Ing. (SPI/ZMD)

specialistka základního mapového díla

Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Brlík Milan MSc. (SVV/PAR)

vedoucí kanceláře PAR

Bukovský Martin Ing. arch. (SRM/KMP)

architekt

Buriánová Marcela (PROV/ROZ)

účetní

Caha Ivo RNDr. (INFR/KZI)

specialista životního prostředí

Čálek Martin Ing. (INFR/KDI)

specialista modelování dopravy

Částka Lukáš (PROV/ICT)

vedoucí kanceláře ICT

Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SRM/KMP)

architektka

Chládková Eva (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Deyl Jiří Ing. arch. (SRM/KMP)

architekt - senior

Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Drábková Martina Ing. (RED)

interní auditorka

Drahota Jan Ing. (SDM/KZP)

urbanista koncepční projektant

Drda Filip Ing. (SPI/VAP)

specialista databázových a serverových systémů

Dvořáková Eliška (SDM/KZP)

asistentka

Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP)

specialistka zahraničních vztahů

Ent Zdeněk Ing. arch. (INFR/KZI)

architekt

Faktorová Věra (SPI/KPD)

správkyně evidence územních rozhodnutí

Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR)

specialistka participačních procesů

Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ)

koordinátor veřejných zakázek - senior

Fejfar Martin Mgr. (INFR/KZI)

specialista přírody a krajiny - autorizovaný projektant úz. systémů ekol. stability

Fišer Jan Ing. (INFR/KZI)

specialista životního prostředí

Fořtová Jana Ing. (SPI/ZMD)

specialistka pro přejímku a výdej prostorových dat

Gabaš Ondřej MSc. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Gardoňová Alžběta Ing. (SPI/KPD)

datová analytička

Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KVP)

architektka

Hák Karel Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy

Handrychová Marcela (RED/KRP)

asistentka

Haňkovská Anna (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Havlová Hana Ing. arch. (SRM/KMP)

architektka

Havlová Zdeňka Ing. arch. Ph.D. (SRM/KAM)

vedoucí kanceláře KAM

Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt - senior

Heřman Pavel (SPR/ARCH)

archivář

Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Horáková Zuzana Mgr. (SPI/KPD)

datová analytička

Houser Lukáš Ing. arch. (SRM/KRČ)

architekt

Hříbal Vojtěch Bc. (SPI/ZMD)

vedoucí kanceláře ZMD

Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP)

architektka

Irová Jana Mgr. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Jaklová Markéta (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Janáčková Jana (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Jandeková Michaela Ing. arch. (SRM/KMP)

architektka

Jarolímková Anna Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Jaroš Jiří Ing. (SRM/KSU)

specialista analýz a prognóz - senior

Jebavý Libor Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Jelínková Jana Ing. (PROV/ROZ)

vedoucí kanceláře ROZ

Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt

Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt

Kadlecová Tereza Ing. (RED/PER)

specialistka rozvoje zaměstnanců

Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP)

architektka

Klimeš Jakub M.A. (SDM/KVP)

architekt

Kočička Petr Ing. arch. (SRM/KMP)

architekt

Kofroňová Božena (PROV/KHS)

administrativní a spisová pracovnice

Kohák Pavel (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Kolaříková Lada Ing. arch. (SRM/KRČ)

vedoucí kanceláře KRČ - autorizovaná architektka

Komorous Robert (PROV/KHS)

technický pracovník

Kopicová Jana (SPI/KPD)

správkyně evidence územních rozhodnutí

Korejs Daniel (INFR/KTI)

konstruktér - analytik

Koukalová Martina Mgr. Ph.D. (SPR/ARCH)

vedoucí kanceláře ARCH

Kovaříková Lucie Ing. (SPI)

specialistka inovací geoinformačních systémů

Králová Renáta Mgr. (SRM/KAP)

specialistka inovační politiky - senior

Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant - senior

Krtička Jan Mgr. (SRM/KRČ)

specialista rozvoje městských čtvrtí

Krupičková Zuzana (SDM)

asistentka

Kubát Vojtěch Mgr. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Kubeš Martin RNDr. (SRM/KMP)

specialista pro přírodu a krajinu - autorizovaný projektant úz. systémů ekol. stability

Kubík Daniel (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Kubiš Kamil Ing. arch. (SPR)

specialista pro postupy v územním plánování

Kumsta Josef (SPR/ARCH)

archivář

Kumsta Ondřej Bc. (RED/PER)

personalista

Kuna Vojtěch Ing. M.A. (SRM/KAM)

specialista městských analýz

Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP)

architekt

Kynclová Helena Ing. (SPI/ZMD)

specialistka základního mapového díla

Kyselová Karolína Ing. (SPR/VEZ)

specialistka soutěží o návrh

Landkammer Dominik Ing. arch. (SRM/KRČ)

architekt

Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Lehkoživová Regina (SPR/ARCH)

archivářka

Lehotský Daniel Mgr. (SPI/ZMD)

správce technické mapy

Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Leňo Michal Ing. arch. (SRM/KMP)

vedoucé kanceláře KMP

Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Lichtenbergová Anna-Marie Mgr. (SVV/KOM)

pracovnice vztahů k veřejnosti

Lieberzeit Vladimír Ing. (SRM/KSU)

specialista strategie a rozvoje

Listíková Barbora BcA. (SVV/KOM)

grafička

Lohrová Kamila MSc. (INFR/KTI)

specialistka technické infrastruktury

Mačejovská Lada (RED/PER)

personalistka

Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH)

koordinátor spisové služby

Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH)

archivář

Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ)

vedoucí kanceláře VEZ

Matola Michal DiS. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

McGarrell Klimentová Monika Mgr. (RED/PER)

vedoucí kanceláře PER

Mensová Markéta Ing. (SPI/ZMD)

specialistka základního mapového díla

Míček Ondřej Mgr. (SPI/KPD)

správce prostorových dat

Michalová Tereza Ing. (SVV)

programová koordinátorka - senior

Mikula Vít Bc. (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Mikulová Milada Ing. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Minksová Jana (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Monika Purnochová (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH)

dokumentátor - senior

Monzerová Viola Mgr. (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Mráziková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SRM/KAM)

specialista městských analýz

Němec Michal Mgr. (SRM/KSU)

vedoucí kanceláře KSU

Novák Michal Ing. (INFR/KTI)

vedoucí kanceláře KTI

Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV)

vedoucí kanceláře PRAV

Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI)

vedoucí kanceláře KDI - autorizovaný inženýr pro dopravní stavby

Nulíčková Irena (SPR/ARCH)

archivářka

Nykl Luboš Bc. (INFR/KTI)

specialista technické infrastruktury

Obrová Ivana (RED/PER)

specialistka personalistiky a mezd

Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD)

specialistka pro přejímku a výdej prostorových dat

Paduán Antonín Ing. (SPI/KPD)

datový analytik

Páníková Barbora MgA. (SVV/CAMP)

programová koordinátorka

Pára Lucie MA. (SRM/KSU)

specialistka strategie a rozvoje - senior

Pavúčková Tereza MgA. (SRM/KMP)

asistentka

Peckelová Hana Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR)

specialistka participačních procesů

Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP)

programová koordinátorka

Peterková Barbora Ing. arch. (SDM/KZP)

urbanistka koncepční projektantka

Petr Matěj (INFR/KDI)

konstruktér - analytik

Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Pincová Jitka (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Pincová Zdeňka Mgr. (SDM/KPU)

administrativní a spisová pracovnice

Plášková Karolína Bc. M.A. (SDM/KVP)

architektka

Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP)

vedoucí kanceláře VAP

Pokorný Václav (PROV/KHS)

technický pracovník

Pondělíček Michael Mgr. PhD. (INFR/KZI)

vedoucí kanceláře KZI

Portyková Martina Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Pospíchalová Hedvika Mgr. (SDM/KPU)

administrativní a spisová pracovnice

Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Procházková Hana Ing. arch. (SRM/KMP)

architektka

Procházková Renata (SPI/KPD)

správkyně prostorových dat

Prokleška Jan (PROV/ICT)

správce informačních a komunikačních technologií

Pytlounová Pančíková Mariana Ing. (SRM/KMP)

architektka

Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV)

právnička

Raffayová Markéta (SPR/VEZ)

specialistka veřejných zakázek

Rajnišová Martina Ing. (SDM/KZP)

pořizovatelka dokumentace

Rákosníková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU)

vedoucí kanceláře KPU - autorizovaná architektka

Romanov Jitka Ing. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka - senior

Roun Jiří (SPI/ZMD)

specialista základního mapového díla

Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SDM/KZP)

urbanistka koncepční projektantka

Scholz Milan Ing. (SPI/KPD)

správce prostorových dat

Schweiglerová Magdalena (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Sehnal Tomáš Ing. (SRM/KSU)

specialista analýz a prognóz

Šenková Alena Bc. (PROV/KHS)

referentka majetkové správy

Šídová Jana Bc. (PROV/ROZ)

účetní

Slánský Karel Ing. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Šmejcká Michaela (INFR)

koordinační pracovnice

Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP)

architekt

Špiesz Peter Ing. arch. (SRM/KAM)

architekt

Špilar Jan Ing. (SRM/KMP)

architekt

Špoula Štěpán Ing. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Šrubařová Hana (SPR/ARCH)

pracovnice spisové služby

Šťastná Jitka (SPR)

asistentka

Stefanová Markéta Ing. arch. (SRM/KAM)

architektka

Stein Zbyněk Mgr. (SPI/KPD)

specialista GIS

Švecová Tereza Ing. (INFR/KZI)

specialistka přírody a krajiny

Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD)

správkyně evidence územních rozhodnutí

Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Szentesiová Kateřina Ing. arch. (SDM/KZP)

vedoucí kanceláře KZP - autorizovaná architektka

Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy - senior

Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI)

specialistka technické infrastruktury

Torjai Peter Ing. (INFR/KDI)

specialista modelování dopravy

Tóthová Linda Ing. (SPI/KPD)

datová analytička

Ullmannová Kristina Ing. arch. Ph.D. (SDM/KVP)

vedoucí kanceláře KVP - autorizovaná architektka

Vácha Marek Mgr. (SVV/KOM)

vedoucí kanceláře KOM

Vaic Julius (PROV/KHS)

technický pracovník

Valečková Zdeňka Bc. (SVV/KOM)

pracovnice vtahů k veřejnosti

Vaňáčová Tereza Mgr. (PROV/KHS)

vedoucí kanceláře KHS

Vaňková Jana (SPI/ZMD)

správkyně technické mapy

Verleure Wouter MSc. (INFR/KZI)

krajinářský architekt

Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI)

specialista modelování dopravy

Veselka Pavel (SPI/ZMD)

specialista základního mapového díla

Vetterová Klára Mgr. (SVV/CAMP)

programová koordinátorka

Vojtěch Vladimír RNDr. (SRM/KAM)

specialista městských analýz

Vondra Jiří Mgr. (SPR/PRAV)

právník - senior

Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP)

projektant informačních a komunikačních systémů

Vučković Vesko (PROV/ICT)

specialista tiskových a reprografických služeb

Vyskočilová Zuzana (SPI/ZMD)

specialistka pro přejímku a výdej prostorových dat

Wenzlová Amáta Milena Ing. arch. (SDM/KPU)

urbanistka koncepční projektantka

Zábranská Věra (SPR/ARCH)

archivářka

Záhorská Zuzana (SPR)

koordinační pracovnice

Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy - senior

Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI)

specialista koncepce dopravy

Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KVP)

specialista projektů a soutěží

Zelingerová Kateřina Mgr. (SVV/KOM)

pracovnice vtahů k veřejnosti

Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU)

urbanista koncepční projektant

Zinková Barbora (SPI)

asistentka

Žižka Milan (SPI/ZMD)

správce technické mapy

Zástupce ředitele pro ekonomickou činnost (neobsazeno)

Zástupce ředitele pro odbornou činnost (Marek Zděradička)