Přejít na hlavní obsah
Vše, co děláme, se snažíme intenzivně vysvětlovat. Kdo má zájem, může se o Praze a jejích plánech dozvědět opravdu mnoho.

Chtěli jsme, aby existovalo fyzické místo na mapě Prahy, kam můžete přijít a zeptat se, co se ve městě změní. A tak jsme ho vytvořili přímo u nás v přízemí – CAMP - Centrum architektury a městského plánování. Komunikaci totiž považujeme za klíčový princip našeho fungování. Přijďte se k nám podívat každý den kromě pondělí od 9 do 21 hodin (Vyšehradská 51, Praha 2).

Program CAMPu

Přednášky, kino, program pro děti, kavárna, knihkupectví nebo studovna. Jsme otevření každý den kromě pondělí od 9 do 21 hodin. Podívejte se na praha.camp na náš bohatý program.

praha.camp

campuj.online - novinky ze světa architektury a městského plánování

CAMP funguje i virtuálně. Díváme se do minulosti i budoucnosti hlavního města. Vybíráme pro vás tipy na procházky po Praze i výlety za současnou českou architekturou. Vymýšlíme úkoly pro děti, žáky, studenty a pedagogy. Epidemiologické okolnosti nám ukázaly, že se dá pracovat odkudkoliv a s kýmkoliv. Diskutujeme tak se zahraničními architekty i urbanisty, kteří by nás za normálních okolností nemohli navštívit a představit svoji práci osobně. A to je jen část toho, co najdete na campuj.online.

campuj.online

Komunikujeme s médii

Média jsou pro nás partnerem, kterého si vážíme. Do komunikace s širokou veřejností vynakládáme maximální úsilí.

Workshopy, přednášky, konzultace

Jsme otevřeni jakékoli návrhy na zlepšení a zvýšení kvality života v Praze konzultovat. Tam, kde je to jen trochu možné, konzultujeme s odborníky z oblasti dopravy, památkové péče, ale třeba i z akademické sféry. Naším cílem je, aby se naše plány realizovaly. A jedině otevřenost a diskuze dokáže tomuto cíli připravit cestu.