Přejít na hlavní obsah
Vše, co děláme, se snažíme intenzivně vysvětlovat. Kdo má zájem, může se o Praze a jejích plánech dozvědět opravdu mnoho.

Komunikaci považujeme za klíčový princip našeho fungování. Chtěli jsme, aby existovalo fyzické místo na mapě Prahy, kam můžete přijít a zeptat se, co se ve městě změní. A tak jsme ho vytvořili přímo u nás v přízemí – CAMP (Centrum architektury a městského plánování). Přijďte se k nám do Vyšehradské 51 v Praze 2 podívat, jsme tu pro vás každý den kromě pondělí od 9 do 21 hodin.

Program CAMPu

Přednášky, kino, program pro děti, kavárna, knihkupectví nebo studovna – podívejte se na praha.camp na náš bohatý program.

praha.camp

Novinky ze světa architektury a městského plánování

CAMP funguje i virtuálně. Díváme se do minulosti i budoucnosti hlavního města. Vybíráme pro vás tipy na procházky po Praze i výlety za současnou českou architekturou. Vymýšlíme úkoly pro děti, žáky, studenty a pedagogy. Epidemiologické okolnosti nám ukázaly, že se dá pracovat odkudkoliv a s kýmkoliv. Diskutujeme tak se zahraničními architekty i urbanisty, kteří by nás za normálních okolností nemohli navštívit a představit svoji práci osobně. A to je jen část toho, co najdete v CAMP magazínu.

Magazín CAMP

Komunikujeme (nejen) s médii

Média jsou pro nás partnerem, kterého si vážíme. Do komunikace s širokou veřejností vynakládáme maximální úsilí. Zapojujeme obyvatele Prahy do diskuze o plánovaných změnách prostřednictvím participativního plánování. Propojujeme tak požadavky zainteresované veřejnosti s názory odborníků s cílem vytvořit harmonické prostředí pro život.

 

Workshopy, přednášky, konzultace

Jsme otevřeni projednávání jakýchkoli návrhů na zlepšení a zvýšení kvality života v Praze. Tam, kde je to jen trochu možné, konzultujeme s odborníky z oblasti dopravy, památkové péče, ale třeba i z akademické sféry. Naším cílem je, aby se naše plány realizovaly. A jedině otevřenost a diskuze dokáže tomuto cíli připravit cestu.